Arhitektuurne kontseptsioon

Kadakamarja Kodu kvartalis on kolm kortermaja lihtsa skandinaavialiku arhitektuuriga. Korterite ruumiprogramm on mugav ja funktsionaalne. Igal korteril on suured aknad ja enamikel korteritel metall- või klaaspiirdega rõdu, mis avardavad vaateid ja toovad tubadesse palju päevavalgust. Mugavust lisab lift. Majade energiaklass on B.

Kadakamarja Kodu esimene ja teine etapp on valmis (Kadakamarja põik 1 ja 3). 2020.aasta sügisel algab kolmanda etapi arendus - Tule põik 5.


Hoonete arhitektuur: Anto Savi / BOA arhitektuuribüroo.

Ehituskonstruktsioonid

Esimese etapi hoonel (Kadakamarja põik 1) on viis elukorrust ning soklikorrus tehnoruumide, panipaikade ning parkimiskohtadega. Teise etapi (Kadakamarja põik 3) hoonel on neli elukorrust ning soklikorrus. 

Kolmanda etapi hoonel (Tule põik 5) on viis elukorrust, sealhulgas esimene korrus külaliskorteritele, ning soklikorrus parkimiseks. Enamikel korteritel on rõdu. Panipaigad asuvad esimesel korrusel.

Hoonete kandev osa toetub lintvundamendile ja betoonpostidele. Välisseinad ja kandvad seinad laotakse täisvalatavatest betoonplokkidest, vahelaed on raudbetoon õõnespaneelidest. Hoone fassaad on krohvitud ning värvitud.

Siseseinad

Korterite vahelised ja trepikoja seinad on täisvalatavatest betoonplokkidest ja osaliselt kolmekihilised plokkseinad. Korterite siseseinad on metallkarkassil kahekordsest kipsplaadist (san. ruumi poolsel küljel ühekordne kipsplaat).

Eluruumide siseseinad värvitakse, vannitubade ja tualettruumide seinad plaaditakse osaliselt keraamiliste plaatidega ja osaliselt värvitakse.

Aknad ja uksed

Korteritel on 3-kordse klaaspaketiga PVC aknad. Välisuksed on tulekindlad spoonitud puituksed, siseuksed on spoonitud sileuksed.

Parkla ja panipaigad

Parkimiskohad on osaliselt hoone all, avatud soklikorrusel ja osaliselt kinnistul asuvas väliparklas. Panipaigad asuvad hoone soklikorrusel või esimesel korrusel.

Veevarustus ja kanalisatsioon

Vee- ja kanalisatsiooniteenuse pakkuja on Tallinna Vesi.

Küte ja ventilatsioon

Hoonetel on gaasiküte (katel asub soklikorruse tehnoruumis). 

Korterites on ruumipõhise reguleerimisega vesipõrandaküte. Igal korteril on kaasaegne ja eraldi juhitav soojustagasutsega ventilatsiooniagregaat.

Lift

Hoonetesse on kavandatud lift, mis lihtsustab väikelastega perede, vanurite ja liikumispuuetega inimeste liikumist.

Sideteenused

Korterites on liitumisvalmidus telefoni- ja andmesidevõrgu ning kaabeltelevisiooniga.

Ehitajast

Peatöövõtja on Riser Ehitus OÜ.

See veebileht kasutab küpsiseid. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.