Arhitektuurne kontseptsioon

Kadakamarja põik 1 ja 3 kortermajade arhitektuur on skandinaavialikult lihtne, kauakestev ja praktiline. Korterite ruumiprogramm on mugav ja funktsionaalne. Igal korteril on suured aknad ja klaaspiirdega rõdu, mis avardavad vaateid ja toovad tubadesse palju päevavalgust. Mugavust lisab lift. Maja energiaklass on B.
Hoone arhitekt: Anto Savi / BOA arhitektuuribüroo.

Ehituskonstruktsioonid

Esimese etapi hoonel (Kadakamarja põik 1) on viis elukorrust ning soklikorrus, kus asuvad tehnoruumid, panipaigad ning osaliselt autode parkimiskohad. Kõikidel korteritel on rõdu. Teise etapi (Kadakamarja põik 3) hoonel on neli elukorrust ning soklikorrus. 

Hoone kandev osa toetub lintvundamendile ja betoonpostidele. Välisseinad ja kandvad seinad laotakse täisvalatavatest betoonplokkidest, vahelaed on raudbetoon õõnespaneelidest. Hoone fassaad on krohvitud ning värvitud.

Siseseinad

Korterite vahelised ja trepikoja seinad on täisvalatavatest betoonplokkidest. Korterite siseseinad on metallkarkassil kahekordsest kipsplaadist (san. ruumi poolsel küljel ühekordne kipsplaat).

Eluruumide siseseinad värvitakse, vannitubade ja tualettruumide seinad plaaditakse osaliselt keraamiliste plaatidega ja osaliselt värvitakse.

Aknad ja uksed

Korteritel on 3-kordse klaaspaketiga PVC aknad. Välisuksed on tulekindlad spoonitud puituksed, siseuksed on spoonitud sileuksed.

Parkla ja panipaigad

Parkimiskohad on osaliselt hoone all, avatud soklikorrusel ja osaliselt kinnistul asuvas väliparklas. Panipaigad asuvad hoone soklikorrusel.

Veevarustus ja kanalisatsioon

Vee- ja kanalisatsiooniteenuse pakkuja on Tallinna Vesi.

Küte ja ventilatsioon

Esimese kahe etapi hoonel (Kadakamarja põik 1 ja 3) on gaasiküte (katel asub soklikorruse tehnoruumis). 

Korterites on ruumipõhise reguleerimisega vesipõrandaküte. Igal korteril on kaasaegne ja eraldi juhitav soojustagasutsega ventilatsiooniagregaat.

Lift

Hoonetesse on kavandatud lift, mis lihtsustab väikelastega perede, vanurite ja liikumispuuetega inimeste liikumist.

Sideteenused

Korterites on liitumisvalmidus telefoni- ja andmesidevõrgu ning kaabeltelevisiooniga.

Ehitajast

Peatöövõtja on Riser Ehitus OÜ.

See veebileht kasutab küpsiseid. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.